Trendy w modzie na każdą porę roku

0
114

Trendy w modzie na wiosnę

Wiosna to czas, kiedy możemy cieszyć się słońcem i cieplejszymi temperaturami. W tym sezonie moda jest bardzo zróżnicowana, a trendy obejmują wszystko od pastelowych kolorów po mocne akcenty. Najmodniejsze kolory tego sezonu to mięta, żółty, różowy i niebieski. Możesz je łączyć ze sobą lub nosić je osobno. Jeśli chodzi o fasony, sukienki maxi są idealne na cieplejsze dni, a spodnie typu culotte są idealnym uzupełnieniem każdej garderoby.

Jeśli chodzi o dodatki, torebki typu basket bag są bardzo modne w tym sezonie. Są one idealne do noszenia na co dzień i pasują do wielu stylizacji. Innymi popularnymi dodatkami są okulary przeciwsłoneczne z dużymi oprawkami oraz biżuteria z naturalnych materiałów takich jak muszelki i kamienie.

Trendy w modzie na lato

Lato to czas, kiedy możemy cieszyć się gorącymi temperaturami i pięknem natury. W tym sezonie moda skupia się głównie na lekkich materiałach i pastelowych kolorach. Kolory tego sezonu to mięta, lawenda, pudrowy róż i błękit. Możesz je łączyć ze sobą lub nosić je osobno. Jeśli chodzi o fasony, sukienki maxi są idealne na upalne dni, a spodnie typu palazzo są idealnym uzupełnieniem każdej letniej garderoby.

Jeśli letnia sukienka ma duży dekolt z tyłu, zdecyduj się na komplety bielizny, które pozostają niewidoczne pod ubraniem odkrywającym więcej ciała. Posiadają one specjalne rozwiązania brafiterskie, a zapięcie na plecach znajduje się niżej, niewiele ponad linią talii.

Jeśli chodzi o dodatki, plecaki typu bucket bag są bardzo modne w tym sezonie. Są one idealne do noszenia na co dzień i pasują do wielu letnich stylizacji. Innymi popularnymi dodatkami są okulary przeciwsłoneczne z małymi oprawkami oraz biżuteria z naturalnych materiałów takich jak perły i koraliki.

Trendy w modzie na jesień

Jesień to czas, kiedy możemy cieszyć się pięknem otaczajacej nas przyrody. W tym sezonie moda skupia się głównie na ciemnych barwach i grubych materiałach. Najmodniejsze kolory tego sezonu to burgundowy, brudny róż, khaki i granatowy. Możesz je łaczyć ze sobą lub nosić je osobno. Jeśli chodzi o fasony, sukienki midi są idealne na chłodniejsze dni, a spodnie typu mom jeans są idealnym uzupełnieniem każdej jesiennej garderoby.

Jeśli chodzi o dodatki, torby typu shopper bag są bardzo modne w tym sezonie. Są one idealne do noszenia na co dzień i pasuj ą do wielu jesiennych stylizacji. Innymi popularnymi dodatkami s ą okulary przeciwsłoneczne z grubymi oprawkami oraz bi żuteria z naturalnych materiałów takich jak skorupki oraz pióra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here