Planując wakacje nad Bałtykiem, nieważne czy samotnie, we dwójkę czy z dzieckiem, warto wybrać miejsce, które zapewni zarówno umilające czas atrakcje, jak i upragniony spokój. Zatłoczone hotele w centrach miast nie będą najlepszą opcją, jeżeli podczas urlopu zależy nam na ciszy i spokoju. Czy to oznacza, że musimy zrezygnować z nadmorskich wczasów? Oczywiście, że nie! Wystarczy spojrzeć na mapę z dystansu i poznać zalety apartamentów w ościennych miejscowościach!

Gwarne deptaki i promenady przyciągają spragnionych uciech turystów z całej Polski. Różnorodne restauracje, karuzele, muzea, dyskoteki i budki z goframi — bez nich wiele osób nie wyobraża sobie wakacyjnego wyjazdu. Jednak, kiedy pierwsza ekscytacja mija, zaczynamy odczuwać minusy noclegu w okolicy centrum. Zauważamy bowiem niekończące się kolejki, co krok wpadamy na tłoczących się dookoła turystów, dokucza nam gwar rozmów i głośna muzyka, irytuje nas długie poszukiwanie miejsca na plaży. Wyjazd, podczas którego mieliśmy się w końcu zrelaksować i odpocząć od codziennych obowiązków, zaczyna dawać się we znaki. A przecież nie musi tak być! 

W pobliżu najpopularniejszych kurortów znajdują się bowiem nieco mniejsze, ale równie atrakcyjne miejscowości. Pobliskie miasta, miasteczka i wsie wcale nie ustępują swoim większym sąsiadkom pod względem atrakcji czy komfortu. Wręcz przeciwnie! W wielu przypadkach mogą zaoferować o wiele więcej. 

Apartamenty nad morzem, szczególnie te oddalone od znanych śródmieści, potrafią pozytywnie zaskoczyć przyjezdnych. Okazuje się bowiem, że są to zazwyczaj nowoczesne, wyposażone w najwyższej jakości sprzęty obiekty ulokowane w zacisznych miejscach. Dzięki temu w komfortowych warunkach możemy odpocząć na  własnych zasadach. Nie musimy pilnować godzin podawania posiłków, nikt nie zagląda nam zza barierki sąsiadującego balkonu, a snu nie przerywa całonocna impreza urządzona tuż pod oknami. Możemy w ciszy i spokoju beztrosko wylegiwać się na tarasie, a jeżeli zatęsknimy za tętniącymi życiem ulicami większych miast, dojedziemy do nich  szybko i bez problemów. 

Wakacje nad morzem mogą więc być udane — wystarczy wybrać odpowiednie miejsce na nocleg. Mogą to być np. Apartamenty Dębina. Zlokalizowany nieopodal Rowów, Poddąbia i Ustki kompleks oferuje bowiem funkcjonalne i cieszące oko wnętrza, sielską okolicę oraz piękną, niemal pustą plażę oddaloną wyłącznie 350 metrów od obiektu. W takim miejscu urlop nad Bałtykiem nie może się nie udać! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here